+

четвер, 13 квітня 2017 р.

Богослужіння єпископа Варсонофія в Великий четвер.

13 квітня 2017 року , в Великий четвер, спомин Таємної вечері , єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій, у співслужінні священства Берегівського благочиння, очолив Божествену літургію святого Василія Великого в Свято-Троїцько-Михайлівському храмі міста Берегово.У Страсний Четвер Церква згадує декілька важливих подій з життя нашого Спасителя: Тайну Вечерю, на якій Господь встановив Таїнство Євхаристії та омив учням ноги, даючи нам зразок смирення і любові до ближніх, молитву в Гефсиманському саду та зрадницький поцілунок Іуди, яким він віддав Божественного Вчителя на страждання і смерть.
За Літургією була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.
За богослужінням Архіпастир  звершив священницьку хіротонію над дияконом Павлом Михальчуком. Після заамвонної молитви Архіпастир здійснив Чин обмивання ніг. Після завершення богослужіння єпископ Варсонофій звернувся до вірників з повчальною проповіддю.Владика нагадав вірним євангельські події, які згадуються у Великий Четвер, пояснив необхідність смирення у духовному житті та важливість Таїнства Євхаристії.

Прес-служба Закарпатської єпархії.

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: