понеділок, 7 грудня 2020 р.

Вітальне слово керуючого Закарпатською єпархією УПЦ (ПЦУ) з Днем місцевого самоврядування.

 

Шановні керівники та депутати місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування Закарпатської області!

Прийміть найщиріші вітання з Днем місцевого самоврядування від Управління Закарпатської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ), та від мене особисто.

Цей день є святом кожної громади – району, міста, села чи селища та кожного  їх мешканця. Відзначення цього свята на державному рівні є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні. Це традиція вільних людей, котрі не мають над собою володаря, а визнають лише провідника та виборних людей, яким довіряють і яких наділяють владними повноваженнями.

Висловлюю  вдячність депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме вони, представляючи інтереси громади, тим самим забезпечують право кожного з нас бути почутим.

Впевнений, що працівники органів місцевого самоврядування залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу. І разом з усією громадою, депутатами, партійними та громадськими організаціями в мирі й злагоді підніматимуть потенціал Срібного краю на вищий рівень. 

Бажаю Вам мужності та здобутків у нелегкій та відповідальній праці, міцного здоров'я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх Ваших життєвих планів та задумів! Нехай Господь буде з Вами!

З повагою,
+ Варсонофій (Руднік)
єпископ Ужгородський і Закарпатський
Української Православної Церкви
(Православної Церкви України)
м.Ужгород
07.12.2020 р.

Цитати

Цитати

Найкраще на сайті: