четвер, 10 вересня 2020 р.

Єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій очолив богослужіння в храмі на честь ап.Андрія Первозванного міста Почаїв.

10 вересня 2020 року, в день знайдення мощей преподобного Іова ігумена і чудотворця Почаївського, з благословення архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестора, єпископ Ужгородський і Закарпатський  Варсонофій Української Православної Церкви (Православної Церкви України) очолив святкову Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого в храмі на честь апостола Андрія Первозванного в  місті Почаїв. 

За богослужінням співслужили: протоієрей Анатолій Довгалюк-благочинний Кременецького благочиння та протоієрей Михайло Цаплій.

Під час богослужіння духовенство молились за мир в Україні, за захисників нашої Вітчизни, які захищають кордони нашої Держави в зоні проведення ООС та про подолання пандемії Сovid-19. 

По завершенні Божественної літургії було відслужено молебень до преподобного Іова Почаївського, після якого Архієрей звернувся до прихожан з повчальною проповіддю, подякувавши за спільне богослужіння настоятелю храму.

Завершилося Богослужіння уставним многоліттям та єлеопомазанням усіх прихожан.

Прес-служба Закарпатської єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ).


Цитати

Цитати

Найкраще на сайті: