четвер, 20 лютого 2020 р.

Духовенство Ужгородського благочиння вшанували учасників подій на Майдані та Героїв Небесної Сотні.

Сьогодні, 20 лютого, в Ужгороді на площі Народній біля пам’ятного знаку борцям за свободу і незалежність України відбувся меморіальний захід із вшанування подвигу учасників Революції гідності та пам’яті Героїв Небесної Сотні. 
Духовенство Ужгородського благочиння прийняло участь в данному заході, також були присутні керівники обласних управлінь та служб, громадські діячі, студентська молодь та інші.
Шостий рік поспіль в Україні вшановують подвиг учасників Революції гідності та пам’ять Героїв Небесної Сотні. Саме 20 лютого 2014 року у столиці на вул. Інститутській загинуло найбільше мітингувальників за увесь час протистоянь. Всі загиблі – сучасні Герої, які  продемонстрували приклад мужності та патріотизму, показали сучасному світові незламність українського духу.
Хвилиною мовчання присутні вшанували їх пам’ять та під звуки мелодії «Пливе кача» піднесли запалені лампадки до меморіального знаку,  низько вклонилися пам’яті загиблих патріотів.
Прес-служба Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).Цитати

Цитати

Рекомендована публікація

ПАТРІАРШИЙ І СИНОДАЛЬНИЙ ТОМОС НАДАННЯ АВТОКЕФАЛЬНОГО ЦЕРКОВНОГО УСТРОЮ ПРАВОСЛАВНIЙ ЦЕРКВI УКРАЇНИ (ТЕКСТ)

Варфоломій, милістю Божою Архієпископ Константинополя, Нового Риму і Вселенський Патріарх «Ви приступили до гори Сіонської… і до Церкв...

Найкраще на сайті: