середа, 27 листопада 2019 р.

Лист Блаженнійшого Папи і Патріарха Олександрійського і всієї Африки Феодора ІІ до Предстоятеля ПЦУ

Лист Блаженнійшого Папи і Патріарха Олександрійського і всієї Африки Феодора ІІ до Предстоятеля ПЦУ

Реєстр. Номер 115/2019Блаженніший Митрополите Київський та всієї України, у Христі Богові вельми любий та бажаний брате і співслужителю нашого Смирення, кір Епіфаніє, Ваше Блаженство у Господі міцно лобизаючи з великим задоволенням святково вас вітаємо.
З великим задоволенням ми отримали братні листи Вашого любого Блаженства, з яких ми дізналися про обрання та інтронізацію на славетному Троні Церкви Київської та всієї України, яка щойно набула автокефалію.
Зі зраділим серцем ми у свою чергу цілунком у Христі щиросердо вітаємо Ваше Блаженство з гідним Вашим обранням.
Посвячені у думки Вашого Блаженства про встановлення у ці скрутні часи єдності та співпраці Святих Православних Церков по світу, висловлюємо всією душею наше схвалення, і заявляємо, що і ми чинимо, максимально керуючись вузами любові, у єдності та співпраці з Церквами та поширюємо слово волі Господа.
Знаючи про Ваше жертовне серце, ми переконані, що служіння Вашого Блаженства у Господі, максимально сприятиме єдності повноти Церкви України і братнім стосункам у Христі усіх християн, які населяють Вашу церковну область.
У зв’язку з цим, бажаємо, нехай Небесний Творець Церкви дає Вашому любому Блаженству міцне здоров’я та довголіття, благословляє діла Ваші та увінчує успіхом Ваші зусилля у здійсненні славного пастирства.

Вашого Блаженства люблячий у Христі брат
Олександрійський Феодор Другий
Велике місто Олександрія

21 листопада 2019 рокуЦитати

Цитати

Найкраще на сайті: