+

неділя, 3 березня 2019 р.

Вітальне слово протоієрею Ігору Войтовичу.

03 березня свій День народження молитовно відзначає Голова єпархіального відділу капеланства, взаємодії зі Збройними силами України та правоохоронними структурами в Закарпатській області, капелан 15-го ОГШБ, настоятель храму Святої Трійці м.Ужгород, протоієрей Ігор Войтович. В зв'язку з цим керуючий Закарпатською єпархією єпископ Ужгородський і Закарпатський Української Православної Церкви (ПЦУ)  Варсонофій привітав іменинника:

Ваше Високопреподобіє, отче Ігоре!

Від імені духовенства Закарпатської єпархії Української Православної Церкви  (ПЦУ) та від себе особисто вітаю Вас з Днем народження. Бажаю, щоб Всещедрий Господь перебував поруч з Вами та Вашою родиною, а Його Пресвята Мати охороняла Вас від усіляких негараздів Своїм чесним омофором. Молюсь, аби  Всемилостивий Господь благословив Вам надалі залишатись тим добрим пастирем, який не шкодуючи своїх сил, допомагає вірним чадам Святої Церкви йти до Спасіння. Многії і благії Вам літа!

Закликаю на Вас Боже благословення !

З любов'ю у Христі,

+ Варсонофій
єпископ Ужгородський і Закарпатський
03.03.2019 р.
м.Мукачево.

Рекомендована публікація

Пасхальне послання Предстоятеля Помісної Української Православної Церкви

Дорогі брати і сестри! Христос воскрес! Ці короткі слова звичного зараз для нас християнського вітання насправді зосереджують у со...

ПАСХАЛЬНЕ ПОСЛАННЯ ЄПИСКОПА УЖГОРОДСЬКОГО І ЗАКАРПАТСЬКОГО ВАРСОНОФІЯ.

Найкраще на сайті: