+

субота, 2 березня 2019 р.

УЖГОРОД. Секретар Закарпатської єпархії прийняв участь у заходах з нагоди річниці створення Чопського прикордонного загону.


Сьогодні прикордонників Чопського загону вітали зі святом. 26 років тому, 1 березня 1993 року, Адміністрацією Держприкордонслужби було прийнято рішення про створення ОКПП «Закарпаття», яке у 2003 році реформували у власне Чопський прикордонний загін.
З нагоди річниці, персонал військової частини прийшли привітати представники місцевої влади та ветерани-прикордонники. На урочистій церемонії хвилиною мовчання вшанували пам’ять про побратимів, які загинули під час виконання військового обов’язку. 
До вітального слова долучилися начальник загону підполковник Юрій Михайлюк та мер міста Чоп Валерій Самардак.
З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Українського Православної Церкви (ПЦУ) Варсонофія, секретар Закарпатської єпархії, військовий капелан протоієрей Сергій Ємець звершив святковий молебень.
Під час урочистого шикування було проведено церемонію посвячення старшокласників Чопської загальноосвітньої школи у прикордонники. На знак приймання у прикордонну «родину» школярам-членам військово-патріотичної організації «Джура-прикордонник» вручили зелені берети. 
Для гостей свята влаштували захоплюючі показові виступи мобільного підрозділу. Прикордонники довели відмінну фізичну форму та підготовку, демонструючи порядок затримання правопорушників.
Також, з нагоди знаменної дати, найсумлінніших військовослужбовців та працівників частини відзначили нагородами за заслуги у справі охорони кордону. 
Керівник загону в урочистій обстановці вручив погони двом військовослужбовцям строкової служби, які отримали чергове звання «старший солдат». 
Після святкової програми усі військовослужбовці та працівники загону отримали вихідний.Рекомендована публікація

Пасхальне послання Предстоятеля Помісної Української Православної Церкви

Дорогі брати і сестри! Христос воскрес! Ці короткі слова звичного зараз для нас християнського вітання насправді зосереджують у со...

ПАСХАЛЬНЕ ПОСЛАННЯ ЄПИСКОПА УЖГОРОДСЬКОГО І ЗАКАРПАТСЬКОГО ВАРСОНОФІЯ.

Найкраще на сайті: