+

субота, 24 листопада 2018 р.

УЖГОРОД.Єпископ Варсонофій під час поминальних заходів освятив монумент жертвам Голодомору 1932-1933 рр.

24 листопада 2018 року , в Ужгороді на набережній Незалежності відкрили і освятили монумент жертвам Голодомору. Участь у пам’ятному заході взяли керівництво області та міста Ужгород, автор скульптурної композиції Ігор Гречаник, представники дипломатичних установ, духовенство різних конфесій, військовослужбовці, керівники установ і відомств краю, громада обласного центру.
   – У цей важкий для України час, коли російські найманці на Сході країни вбивають наших співвітчизників, треба не забувати, що і морити голодом українців ретельно спланували саме у Кремлі, – зазначив у своїй промові голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.
     Надзвичайно зворушливим і чуттєвим стало театралізоване втілення образу дитини-свідка страшних подій голодомору в Україні у виконанні вихованки Рахівського позашкільного закладу освіти із с. Костилівка Вікторії Волощук. Щирість дитини не лишила байдужим нікого з присутніх.
     Після промов керівництва області та міста відбулась поминальна міжконфесійна літія , яку очолив  єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій , у співслужінні секретаря єпархії протоієрея Сергія Ємця та духовенства Ужгородського благочиння.Відтак духовенство , після поминальних молитов , освятили монумент "Свіча пам"яті". 

Вічна пам"ять загиблим від Голодоморів .

Прес-служба Закарпатської єпархії.Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: