+

субота, 24 листопада 2018 р.

Закарпатська єпархія, вшанувала 85-ту річницю Голодомору 1932-1933 рр. (Інформація оновлюється)

24 листопада 2018 року, у всіх містах Закарпаття вшанували жертв Голодомору 1932-1933 рр. Закарпатська єпархія УПЦ Київського Патріархату, усі її парафії, з благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія, прийняли в даних заходах участь.

УЖГОРОДСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ

В м.Ужгород на набережній Незалежності відкрили і освятили монумент жертвам Голодомору. А також, відбулась поминальна міжконфесійна літія, яку очолив  єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій, у співслужінні секретаря єпархії протоієрея Сергія Ємця та духовенства Ужгородського благочиння.

В м.Перечин, відбулись заходи до 85-річниці Голодомору. З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія, Ужгородський благочинний, настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці м.Перечин, протоієрей Андрій Валько, прийняв участь у даних заходах.

МУКАЧІВСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ

В м.Мукачево, відбулись заходи до 85-річниці Голодомору. З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія, обласний благочинний, настоятель Свято-Успенського храму м.Мукачево, протоієрей Сергій Потюк та капелан Закарпатської єпархії, настоятель Спасо-Преображенського храму м.Мукачево, протоієрей Віктор Худяк, прийняли участь у даних заходах.


В с.Пилипець, Міжгірського району, відбулись заходи до 85-річниці Голодомору. З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія, настоятель храму Свято-Рождества Богородиці, ієрей Василь Калічин, прийняв участь у даних заходах.

БЕРЕГІВСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ
В м.Берегово, відбулись заходи до 85-річниці Голодомору. З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія, Берегівський благочинний, настоятель Свято-Троїцько-Михайлівського храму, протоієрей Михайло Савко, прийняв участь у даних заходах.

ХУСТСЬКО-ТЯЧІВСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ
В м.Тячів, відбулись заходи до 85-річниці Голодомору. З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія, керівник Прес-служби Закарпатської єпархії, настоятель храму св.вмч.Варвари м.Тячів, ієрей Петро Яким, настоятель храм св.вмч.Пантелеймона смт.Буштино, протоієрей Андрій Кравчук та настоятель храму Різдва Івана Предтечі с.Нересниця, протоієрей Валерій Микитюк, прийняли участь у даних заходах.

РАХІВСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ
В смт.В.Бичків, відбулись заходи до 85-річниці Голодомору. З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія, храму св.Пророка Ілії смт.В.Бичків, протоієрей Віктор Білан, прийняв участь у даних заходах.В м.Рахів, відбулись заходи до 85-річниці Голодомору. З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія, настоятель Свято-Вознесенського храму м.Рахів, протоієрей Петро Кравець, прийняв участь у даних заходах.

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: