+

субота, 24 листопада 2018 р.

УЖГОРОД.Малозабезпечені сім"ї міста над Ужем отримали продуктові набори від Закарпатської єпархії УПЦ Київського Патріархату.

Малозабезпечені громадяни  - жителі міста Ужгород, люди  похилого віку та інваліди ,  неодноразово відчували увагу і турботу до себе з боку Закарпатської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату. І тепер знову, 24 листопада 2018 року,  з рук єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія ( Рудніка), малозабезпечені сім"ї  з Ужгорода отримали  продуктові набори, в які входили : хліб,олія, крупи, макаронні вироби,солодощі, рибні консерви, цукор, сіль, борошно, печиво , тощо. Враховуючи скрутне матеріальне становище громадян, а це перш за все, малозабезпечені сім"ї , інваліди, одинокі люди літнього віку - дані подарунки стали дуже вчасними і доречними. Та найголовніше є те, що ці люди відчувають турботу і піклування, радість від спілкування, відчувають себе повноправними членами Церкви та громадського суспільства.
 Закарпатська єпархія висловлює подяку настоятелю храму в честь ікони "Живоносне джерело" міста Київ протоієрею Валерію Семанцо, за надані продукти харчування для малозабезпечених людей  Закарпаття. 
 
Прес-служба Закарпатської єпархії.
Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: