неділя, 26 серпня 2018 р.

Єпископ Варсонофій співслужив за всенічним бдінням у Свято-Феодосіївському ставропігійному чоловічому монастирі м.Києва.


26 серпня 2018 року, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, в переддень престольного свята Свято-Феодосіївського ставропігійного чоловічого монастиря м.Києва, єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій, співслужив за Всенічним бдінням архієпископу Тернопільському і Кременецькому Нестору та єпископу Васильківському Лаврентію в святій чернечій обителі.
У вісімнадцятий рік після блаженної кончини преподобного Феодосія (+ 1074 р;. Пам'ять 3 травня), здійснилося перенесення його нетлінних мощей з печери в Лаврську церкву. У 1091 році братія святої, великої і чудотворної Печерської Лаври, зібравшись разом зі своїм ігуменом Іоанном, одностайно вирішили розкрити місце поховання преподобного Феодосія і перенести його святі мощі в соборний Успенський храм.
Прес-служба Закарпатської єпархії.


Цитати

Цитати

Рекомендована публікація

ПАТРІАРШИЙ І СИНОДАЛЬНИЙ ТОМОС НАДАННЯ АВТОКЕФАЛЬНОГО ЦЕРКОВНОГО УСТРОЮ ПРАВОСЛАВНIЙ ЦЕРКВI УКРАЇНИ (ТЕКСТ)

Варфоломій, милістю Божою Архієпископ Константинополя, Нового Риму і Вселенський Патріарх «Ви приступили до гори Сіонської… і до Церкв...

Найкраще на сайті: