+

неділя, 26 серпня 2018 р.

Єпископ Варсонофій співслужив за всенічним бдінням у Свято-Феодосіївському ставропігійному чоловічому монастирі м.Києва.


26 серпня 2018 року, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, в переддень престольного свята Свято-Феодосіївського ставропігійного чоловічого монастиря м.Києва, єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій, співслужив за Всенічним бдінням архієпископу Тернопільському і Кременецькому Нестору та єпископу Васильківському Лаврентію в святій чернечій обителі.
У вісімнадцятий рік після блаженної кончини преподобного Феодосія (+ 1074 р;. Пам'ять 3 травня), здійснилося перенесення його нетлінних мощей з печери в Лаврську церкву. У 1091 році братія святої, великої і чудотворної Печерської Лаври, зібравшись разом зі своїм ігуменом Іоанном, одностайно вирішили розкрити місце поховання преподобного Феодосія і перенести його святі мощі в соборний Успенський храм.
Прес-служба Закарпатської єпархії.


Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: