+

субота, 25 серпня 2018 р.

Закарпатці відвідали Український Афон - Манявський Хресто-Воздвиженський монастир.


25 серпня 2018 року, з благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія, відбулось паломництво вірян -прихожан храму св.вмч Катерини м.Хуст до Українського Афону - Манявського Хресто-Воздвиженського монастиря УПЦ Київського Патріархату.
Манявський скит був заснований Іовом Княгиницьким ще у 1606 році. Тут побували відомі діячі української культури:М.Шашкевич, І.Вагилевич,   Я.Головацький,  В. Грабовецький. Саме тут похований гетьман І.Виговський. Ця територія вважається святою, оскільки тут двічі з’являлася Пресвята   Діва Марія.
Керівник групи - Хустсько-Тячівський благочинний, настоятель храму св.вмч.Катерини м.Хуст, протоієрей Ігор Пістун, разом з прочанами молились за Україну та за створення в Україні Єдиної Помісної Православної Церкви, а також за наших воїнів, які оберігають кордони нашої держави, волонтерів, лікарів та мирних жителів.
Незабутнім моментом для кожного прочанина залишиться похід до Блаженного каменя-дивовижного витвору природи, який є місцем молитви та очищення від скверни. Саме тут за переданнями поселилися два ченці із Києво-Печерської Лаври, які прибули  сюди проповідувати віру Христову.
Прес-служба Закарпатської єпархії.

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: