+

четвер, 23 серпня 2018 р.

УЖГОРОД.Закарпатська єпархія УПЦ Київського Патріархату прийняла участь в урочистостях з нагоди Дня Державного Прапора України.

23 серпня 2018 року  в Україні та за її межами відзначають  День Державного Прапора.
Сьогодні в Ужгороді, у рамках святкування, єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій з духовенством Ужгородського благочиння на чолі з секретарем єпархії протоієреєм Сергієм Ємцем, взяли участь в урочистостях, які розпочалися з підняття державного прапора та покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку.
Відтак урочиста хода учасників святкування зі 100-метровим жовто-блакитним стягом вирушила із площі Народної до пам’ятника Президенту Карпатської України – Августину Волошину.
Після того, як духовенство Закарпатської єпархії УПЦ Київського Патріархату, разом з керівниками області, представниками підприємств, установ, навчальних закладів, силових та правоохоронних структур поклали квіти до пам’ятника Августину Волошину, прозвучав Гімн України. Опісля всі разом, тією ж урочистою ходою, під звуки барабанів, рушили на площу Театральну де 100-метровий прапор через пішохідний міст символічно з’єднав два береги річки Уж – своєрідний знак єдності України та українського народу.

Прес-служба Закарпатської єпархії.Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: