+

четвер, 23 серпня 2018 р.

УЖГОРОД.Єпископ Варсонофій відвідав людей похилого віку.


23 серпня 2018 року, керуючий Закарпатською єпархією єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій разом з духовенством Ужгородського благочиння, на чолі з секретарем єпархії протоієреєм Сергієм Ємцем та волонтером Андрієм Романовичем Савчуком, відвідали людей похилого віку , які перебувають в Закарпатському обласному центрі соціально-психологічної допомоги м.Ужгород . Владика поспілкувався з  підопічними  Терцентру та звершив  молебень за недужих.
Для потребуючих вищевказаного Центру , від Андрія савчука та єпархіальної Благодійної організації "Благодійний фонд "ЕЛЕОС Закарпаття"",   священнослужителі передали необхідні речі особистої гігієни ( памперси для лежачих хворих ) , а також вітамінні соки. Після цього Архіпастир з  священниками обійшли усі палати, поспілкувались з кожним підопічним поважного віку , а також здійснив Таїнство сповіді потребуючим.
Закарпатська єпархія УПЦ Київського Патріархату висловлює щиру подяку Савчуку Андрію Романовичу , за допомогу у придбанні речей особистої гігієни для підопічних Терцентру м.Ужгород.

Прес-служба Закарпатської єпархії.Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: