+

четвер, 12 липня 2018 р.

Богослужіння єпископа Варсонофія в день святих первоверховних апостолів Петра і Павла в м.Іршава.


12 липня Православна Церква вшановує пам’ять святих славних і всехвальних первоверховних апостолів Петра і Павла. Ці Божі мужі найбільше потрудилися для проповіді Слова Божого та утвердження християнства серед різних народів, а в 67 році, за римського імператора Нерона, прийняли мученицькі вінці, віддавши свої життя за Христа.
З нагоди свята св. апп. Петра і Павла єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій  очолив богослужіння в Свято-Петро-Павлівському храмі міста Іршава.За богослужінням Архіпастирю спів служили : протоієрей Михаїл Савко-благочинний Берегівського благочиння, протоієрей Валерій Фозикош-настоятель вищевказаного храму та духовенство Закарпатсько єпархії. Його Преосвященство звершив Божественну Літургію після якої звернувся до пастви із повчальним архіпастирським словом.Цього святкового дня духовенство молились за українських воїнів, за настання миру в нашій Державі, а також за за створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, за Святійшого Патріарха Варфоломія, за Президента України, Верховну Раду та за розпочате діло рук їх.Завершилось богослужіння уставним многоліттям.

Прес-служба Закарпатської єпархії.Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: