+

пʼятниця, 13 липня 2018 р.

Єпископ Варсонофій освятив новозбудований храм у с.Косівська Поляна Рахівського благочиння.

13 липня 2018 р. в день Собору славних і всехвальних 12-ох апостолів, єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій , на запрошення протоієрея Івана Готи прибув у с.Косівська Поляна Рахівського благочиння , для освячення новозбудованого храму.
На подвір’ї храму Преосвященнійшого Архіпастиря зустріли парафіяни. Вони піднесли коровай та запросили Його Преосвященство  освятити храм та очолити в ньому першу Божествену літургію.Храм було освячено на честь Собору славних і всехвальних 12-ох апостолів.
За чином освячення та Божественною Літургією Архіпастирю співслужили: секретар єпархії протоієрей Сергій Ємець, настоятель храму прот. Іван Гота, благочинний Рахівського району прот. Віктор Білан, благочинний Хустсько-Тячівського благочиння протоієрей Ігор Пістун, благочинний Берегівського благочиння протоієрей Михаїл Савко та запрошене духовенство.
Після Заамвонної молитви Архіпастир звернувся до присутніх з проповіддю.Завершилась подія молитвою за Україну та її військо і уставним многоліттям.

Прес-служба Закарпатської єпархії.

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: