+

неділя, 29 квітня 2018 р.

Богослужіння єпископа Варсонофія в 4-ту неділю після Пасхи,про розслабленого.

29 квітня 2018 року , в 4-ту неділю після Пасхи, про розслабленого, єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій , очолив святкову Божествену літургію святителя Іоана Золотоустого, в Свято -Успенському храмі м.Мукачево. Його Преосвященству співслужив настоятель храму протоієрей Сергій Потюк.
З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета ,під час богослужіння підносились особливі додаткові прохання: за створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, за Святійшого Патріарха Варфоломія, Президента України і Верховну Раду і за розпочате діло рук їх за українських воїнів та їх перемогу у війні з агресором на сході України.
Після богослужіння єпископ Варсонофій у співслужінні протоієрея Сергія Потюка звершили молебень  про закликання Святого Духа на початок усякого доброго діла, щоб Господь благословив утворення Помісної Церкви в Україні.Після завершення Богослужіння  Архіпастир  звернувся до пастви з повчальнимим словом проповіді на тему Євангельського читання, важливість Помісної Церкви для України та привітав усіх причасників з прийняттям Тіла і Крові Господньої.
Прес-служба Закарпатської єпархії.
Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: