+

субота, 13 січня 2018 р.

Єпископ Варсонофій привітав учасників Різдвяного фестивалю "Перечинські колядки".

    

13 січня 2018 року в місті Перечин відбувся Різдвяний фестиваль "Перечинські колядки",у якому брали участь вихованці дошкільних навчальних закладів та учні початкових класів.З вертепом та колядою вітали присутніх і учні Недільної школи Свято-Покровського храму м.Перечин ( настоятель протоієрей Андрій Валько). Маленькі колядники вражали майстерністю, рівнем виконання та декораціями. Вони виходили на сцену, співали різдвяні коляди, запрошували глядачів разом пережити вертепне дійство.
       Привітати перечинців та гостей міста , у супроводі священнослужителів Закарпатської єпархії УПЦ Київського Патріархату , прибув єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій. З благословенним словом вітання звернувся Архіпастир до присутніх глядачів та учасників фесту.
  Також цього дня, в межах заходу відбувся конкурс фольклорних колективів Перечинщини та міст-побратимів з Польщі, Словаччини, й Угорщини, різдвяний ярмарок, забави.
Найголовніше те, що спільне виконання колядки "Добрий вечір тобі, пане господарю" об"єднало усіх присутніх в прославлені Богомладенця Христа.


Прес-служба Закарпатської єпархії.
Фото: ієрей Петро Яким.Різдвяне послання Святійшого Патріарха Філарета

Різдвяне послання Святійшого Патріарха Філарета
Різдвяне послання Святійшого Патріарха Філарета

Різдвяне послання єпископа Варсонофія

Різдвяне послання єпископа Варсонофія
Різдвяне послання єпископа Варсонофія

Рекомендована публікація

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІЛЬНОГО СЛУЖІННЯ БОГУ ТА ГРОМАДІ!

Найкраще на сайті: