+

неділя, 14 січня 2018 р.

Архієрейське Богослужіння в 32-гу неділю після П"ятидесятниці, після Різдва Христового, перед Богоявленням.Обрізання Господнє.Свт.Василія Великого.


14 січня 2018 року, в неділю 32 - гу після П"ятидесятниці, після Різдва Христового, перед Богоявленням. Обрізання Господнє. Свт.Василія Великого , архієп.Кесарії Каппадокійської  та  свт.Петра Могили, єпископ Ужгородський і Закарпатський  Варсонофій очолив Божествену літургію в Спасо-Преображенському храмі міста Мукачево. Його Преосвященству співслужив настоятель храму протоієрей Віктор Худяк.За встановленою традицією , духовенство молились за воїнство, волонтерів та мирних жителів нашої Держави, які захищають Україну від агресора в зоні проведення АТО. Молитви возносились і за об"єднання Українського Православ"я в Єдину Помісну Українську Православну Церкву. Богослужіння в день свята завершилось новорічним молебнем та уставним многоліттям. Після відпусту Літургії єпископ Варсонофій  звернувся до віруючих зі словом повчання, в якому зазначив : "З народженням  Ісуса Христа закінчився Старий Завіт і розпочався Новий: тілесне обрізання плоті, що символізувало принесення жертви за первородний гріх у Старому Завіті, у Новому Завіті заміниться духовним обрізанням гріха – Таїнством Хрещення, але, щоб об’єднати в собі Божественну природу і людську, Господь наш Ісус Христос на восьмий день після народження приймає обрізання плоті, з’єднуючи в собі минуле й майбутнє, Старий і Новий Завіти, тілесне і духовне, Божественне і людське»."

Прес-служба Закарпатської єпархії.
Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: