вівторок, 30 січня 2018 р.

УЖГОРОД.Духовенство Закарпатської єпархії УПЦ Київського Патріархату молитовно привітали з поверненням із зони АТО військових зі 128 - ОГПБ.

Бійців 128-ої окремої Закарпатської гірсько-піхотної бригади, які після виконання бойового завдання в районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей повернулися на місце постійної дислокації, вітали сьогодні 30 січня 2018 року  в Ужгороді.
Урочисті збори з цієї нагоди відбулися у військовій частині А 1778 на вулиці Другетів. З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія та на запрошення Героя України , командира 128-ї ОГПБ Сергія Собка, участь в урочистому заході прийняли духовенство Ужгородського благочиння на чолі з Секретарем єпархії протоієреєм Сергієм Ємцем.Присутній був також капелан 15 - го ОБ протоієрей Ігор Войтович. Після вітального слова від імені єпископа  Варсонофія, духовенство помолились за українських бійців та перемогу України в зоні проведення АТО. Зі словами вдячності до військовослужбовців звернулися командувач військ оперативного командування «Захід» генерал-майор Олександр Павлюк, командир військової частини А1556 підполковник Сергій Собко, заступник голови Закарпатської ОДА Володимир Колесніков, заступник голови Закарпатської облради Петро Грицик, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, перший заступник голови Ужгородської РДА Олександр Гарновдій. Серед присутніх на урочистостях були і волонтери «Руху підтримки закарпатських військових», рідні та близькі воїнів.
За виконання бойового завдання на сході України військові Закарпатської 128-ї бригади сьогодні отримали заслужені державні нагороди, а також нагороди від міністра оборони, начальника Генштабу та командування, нагрудні знаки "За вірність народу України" від Полтавської облради.
Від імені всіх ужгородців за бездоганне виконання службового обов’язку, вірність присязі та народу України подякував воїнам міський голова Богдан Андріїв. 

Прес-служба Закарпатської єпархії.

Цитати

Цитати

Найкраще на сайті: