+

вівторок, 30 січня 2018 р.

У Виноградові духовенство Закарпатської єпархії УПЦ Київського Патріархату зустрічали військових з 128-ї ОГПБ,що повернулись з зони АТО.

30 січня 2018 року, на запрошення Героя України, командира 128-ї ОГПБ Сергія Собка, та з благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія, духовенство Виноградова - прот.Василь Гесня , Іршави- прот.Валерій Фозикош, та Берегова, під керівництвом благочинного Берегівського благочиння протоієрея Михаїла Савко, прийняли участь в урочистій зустрічі українських військових ,з 128 ОГПБ , що повернулись з зони АТО. Урочиста подія відбувалась  у місті Виноградів, а саме на території військового містечка в/ч А1927. Після вітальної частини хвилиною мовчання вшанували загиблих героїв, а представники духовенства Закарпатської єпархії УПЦ Київського Патріархату помолилися за їхні душі.Згадали також у молитвах за живих героїв, та помолились до Творця за швидке закінчення війни в зоні проведення АТО на сході України.

Прес-служба Закарпатської єпархії.
Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: