+

пʼятниця, 24 листопада 2017 р.

Єпископ Варсонофій з духовенством єпархії відвідали Дитячі будинки м.Свалява.24 листопада  2017 року , керуючий Закарпатською єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій разом з Секретарем Закарпатської єпархії  протоієреєм Сергієм Ємцем ,  та представниками Закарпатського молодіжного православного братства ім.св. вмч Варвари відвідали Дитячі будинки м.Свалява А саме : обласний Будинок дитини  та Закарпатський центр соціально-психологічної реабілітації дітей. Священнослужителів радо зустрів головний лікар обласного Будинку дитини Володимир БЕЙРЕШ , котрий подякував Закарпатській єпархії УПЦ КП за духовну опіку над Дитячим будинком та вручив Архіпастирю офіційну Подяку за надану гуманітарну допомогу дітям -сиротам та дітям, позбавленим батьківського спілкування . Відповідно до благословення єпископа Варсонофія на всіх парафіях Закарпатської єпархії УПЦ КП розташовувалися пункти збору подарунків , котрі Владика сьогодні передав діткам з дитбудинку. Підгузки , одяг , солодощі,дитяче харчування, іграшки , дитячі хім засоби по догляду за гігієною - ось саме ті подарунки , котрі представники УПЦ Київського Патріархату на Закарпатті передали малечі.
Єпископ Варсонофій висловлює подяку усім священнослужителям ввіреної йому єпархії , мирянам , котрі жертвували подарунки для діточок , а також волонтеру з міста Ужгород Ользі Малець, котра зібрала найбільше подарунків для сиротинців.Також приносимо подяку Почесному консулу Литовської Республіки в місті Ужгороді та Закарпатській області Віктору Гарапко за фінансову допомогу на придбання подарунків для дітей.
Прес-служба Закарпатської єпархії УПЦ КП.
Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: