+

середа, 22 листопада 2017 р.

ВАЖЛИВО.Поминальні заходи в містах Ужгород та Мукачево до Дня пам"яті жертв Голодомору

ВАЖЛИВО.25 листопада 2017 року, в день пам"яті жертв Голодомору, біля однойменного пам"ятного знаку, що розташований біля Свято-Успенського храму міста Мукачево 
(вул.Ярослава Мудрого ,42 а) о 16.00 год. відбудуться поминальні заходи, організовані настоятелем та громадою храму Успіння Пресвятої Богородиці та панахида за спокій душ голодом заморених українців в 30-ті роки.Запрошуємо мукачівців та гостей міста молитовно вшанувати пам"ять жертв Геноциду.
Офіційні заходи в місті Ужгород розпочнуться о 13.45 год на площі Поштовій , від якої хода рухатиметься до пам"ятника А.Волошину, потім набережною Незалежності до скверу біля медичного факультету, до місця, де закладений камінь під майбутнє будівництво монументу в честь пам"яті жертв Голодоморів, де й відбудуться офіційні обласні заходи.

Офіційні  заходи міста Мукачево, організовані виконавчим комітетом Мукачівської міської ради, відбудуться  на центральній площі міста, що носить ім’я Кирила та Мефодія,та розпочнуться о 16.00.

Закарпатська єпархія Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: