+

неділя, 24 вересня 2017 р.

Перечин-Чехія.Духовенство Закарпатської єпархії УПЦ Київського Патріархату прийняли участь у проекті партнерства шкіл міста Перечин та міста Світаві.

З 21 по 24 вересня 2017 року , з благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія , настоятель Свято-Покровського храму міста Перечин протоієрей Андрій Валько прийняв участь в проекті партнерства шкіл міста Перечин та міста Світаві ( Чехія). Священнослужитель проводив молебні та духовні бесіди з вихованцями навчальних закладів Перечина та міст-побратимів з Чехії.У проекті приймали участь: Перечинська ЗОШ І - ІІІ ст., Перечинська гімназія суспільно-гуманітарного напрямку ІІ-ІІІст. та Перечинський професійний ліцей.  Учнів гостинно приймали  чеські сім"і, а також школи Світаві , де разом з педагогами брали участь у навчальному процесі.Також делегація з Перечина взяла участь у відзначенні 70-ти річчя "OBCHODNI AKADEMIE", та відкритті нового сучасного спортивного залу, відвідати місцевий музей. Для учнів та педагогів Перечинськоі ЗОШ І-ІІІ ст., Перечинськоі гімназіі та Перечинського професійного ліцею була організована екскурсію до міста Літомишля.У цьому  місті був організований  фестиваль, у рамках якого відбулась перша офіційна зустріч пожежників із 72 пожежних частин краю та виставка місцевих вин.

Прес-служба Закарпатської єпархії.

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: