+

понеділок, 25 вересня 2017 р.

Відбулась офіційна зустріч між єпископом Варсонофієм та Генеральним Консулом Республіки Польща у Львові Рафалом Вольскі.

25 вересня 2017 року відбулась офіційна зустріч між керуючим Закарпатською єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату єпископом Ужгородським і Закарпатським Варсонофієм та Генеральним Консулом Республіки Польща у Львові Рафалом Вольскі.Сторони зустрічі обговорили питання подальшої співпраці між Закарпатською єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату  та Генеральним Консульством Республіки Польща у Львові в гуманітарній та благодійницькій сферах.Єпископ Варсонофій вручив пану Рафалу книгу "Закон Божий" Серафима Слобідського у перекладі Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета. В рамках зустрічі Архіпастир з Генеральним Консулом  відвідали храм Успіння Пресвятої Богородиці міста Мукачево, в якому радо зустрів високоповажних гостей настоятель храму-обласний благочинний протоієрей Сергій Потюк.В цей день також супроводжував єпископа Варсонофія ієрей Павло Михальчук.


Прес-служба Закарпатської єпархії.

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: