+

пʼятниця, 30 червня 2017 р.

Ужгород.Закарпатська єпархія взяла участь у інформаційному брифінгу «Тонкощі безвізу: що треба знати про безвізовий режим?»


  На запрошення радника при дирекції  Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України , Заслуженого діяча науки і техніки України Світлани Іванівни Мітряєвої, 30 червня 2017 року єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій у супроводі Секретаря єпархії протоієрея Сергія Ємця , відвідали інформаційний брифінг «Тонкощі безвізу: що треба знати про безвізовий режим?», який проходив в конференц-залі готелю "Ужгород" ,в однойменному місті , в рамках загальноукраїнської комунікаційної кампанії з візової лібералізації з країнами ЄС «Відкрий Європу», започаткованої Представництвом ЄС в Україні, Національним інститутом стратегічних досліджень, Почесним Консульством Словацької Республіки, Західним Регіональним Управлінням Державної Прикордонної Служби України (Чопський прикордонний загін) .
 Про першу статистику безвізу, правила і вимоги перетину кордону, про те, що важливо знати перебуваючи на території ЄС говорили Світлана Мітряєва (радник при дирекції НІСД), Олег Адамчук (Почесний Консул Словацької Республіки у Великому Березному) та Олена Трачук (помічник начальника загону, начальник прес-служби Чопського прикордонного загону).

Прес-служба Закарпатської єпархїі. Рекомендована публікація

Пасхальне послання Предстоятеля Помісної Української Православної Церкви

Дорогі брати і сестри! Христос воскрес! Ці короткі слова звичного зараз для нас християнського вітання насправді зосереджують у со...

ПАСХАЛЬНЕ ПОСЛАННЯ ЄПИСКОПА УЖГОРОДСЬКОГО І ЗАКАРПАТСЬКОГО ВАРСОНОФІЯ.

Найкраще на сайті: