+

пʼятниця, 30 червня 2017 р.

Духовенство Закарпатської єпархії взяли участь у відкритті військових навчань для підрозділів територіальної оборони на ужгородському полігоні.

30 червня 2017 року , на ужгородському полігоні розпочалися військові навчання для підрозділів територіальної оборони. З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія участь у відкритті даного навчання взяли : Секретар Закарпатської єпархії протоієрей Сергій Ємець та капелан єпархії протоієрей Ігор Войтович. Близько півтисячі резервістів з усієї області опановуватимуть навички оперативного реагування, охорони критичних об’єктів, користування зброєю, знешкодження вибухонебезпечних засобів та надання першої медичної допомоги.
Батальйон сформований не лише з фахових військових, а й з представників органів місцевого самоврядування. Це депутати районних рад, сільські голови, директори та вчителі навчальних закладів.
Навчання відбуваються в умовах максимально наближених до реальних. Солдати проживають у польовому наметовому таборі. Триватимуть навчання 10 днів.Після офіційної частини відкриття навчань, до військовослужбовців з настановчим словом звернувся протоієрей Сергій Ємець, наголосивши , що Закарпатська єпархія Української Православної Церкви Київського Патріархату завжди молиться за припинення російсько-української війни на сході України , а також підносить свої молитви за кожного захистника нашої Вітчизни.Після вітального слова священнослужителі окропили військових святою водою.

Фото: Сергій Худяк.
Прес-служба Закарпатської єпархії .Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: