+

субота, 25 лютого 2017 р.

Розклад читання Покаянного канону святого Андрія Критського єпископом Ужгородським і Закарпатським Варсонофієм.В понеділок , 27 лютого розпочинається Великий піст. У перші його чотири дні читається особливий Покаянний канон  святого  Андрія Критського.
За встановленою традицією в храмах Закарпатської єпархії канон читає єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій.

У понеділок 27 лютого владика Варсонофій  очолить Велике Повечір’я з читанням Покаянного канону у храмі на честь Успіння Пресвятої Богородиці  міста Мукачево ( вул. Я.Мудрого, 42 а ) . Початок  о 17.00 за к.ч.

У вівторок, 28 лютого о 18.00 Велике Повечір’я з читанням канону єпископ  служитиме у храмі на честь Преображення Господнього міста Ужгород
( вул. Лавріщева ,8 б )

В середу, 1 березня о 17.00, Покаянний канон Святого Андрія Критського буде читатися архіпастирем у Свято-Троїцько-Михайлівському храмі міста Берегово ( храм розташований навпроти міської автостанції міста Берегово) .

В четвер, 2 березня єпископ Варсонофій  читатиме Покаянний канон  у храмі на честь Успіння Пресвятої Богородиці  міста Мукачево ( вул.Я.Мудрого, 42 а ).   Початок  о 17.00 за к.ч.

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: