субота, 25 лютого 2017 р.

Секретар Закарпатської єпархії взяв участь у відкритті виставки “Корони світу".

 На запрошення Дирекції Закарпатського обласного краєзнавчого музею ім.Т.Легоцького та Благодійного фонду ім.Б.Возницького , 23 лютого 2017 року , з благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія , секретар єпархії протоієрей Сергій Ємець відвідав відкриття  виставки “Корони світу”, яка відбулась в каплиці Ужгородського замку.
Організатори представили унікальну експозицію корон, не тільки різних країн, але й різних континентів, різних епох. У виставці-ретроспективі головних символів влади минулих епох зібрані вінці, корони, головні убори духовних та світських лідерів різних країн світу. Серед іншого це й реконструкції корон X-XI ст. Святого Володимира і Анни Візантійської, короля Данила Галицького. Також всі бажаючі могли оглянути куколь  Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета  та митрополичий клобук митрополита Луцького та Волинського Михаїла.


Прес-служба Закарпатської єпархії .

Цитати

Цитати

Рекомендована публікація

ПАТРІАРШИЙ І СИНОДАЛЬНИЙ ТОМОС НАДАННЯ АВТОКЕФАЛЬНОГО ЦЕРКОВНОГО УСТРОЮ ПРАВОСЛАВНIЙ ЦЕРКВI УКРАЇНИ (ТЕКСТ)

Варфоломій, милістю Божою Архієпископ Константинополя, Нового Риму і Вселенський Патріарх «Ви приступили до гори Сіонської… і до Церкв...

Найкраще на сайті: