+

субота, 25 лютого 2017 р.

Секретар Закарпатської єпархії взяв участь у відкритті виставки “Корони світу".

 На запрошення Дирекції Закарпатського обласного краєзнавчого музею ім.Т.Легоцького та Благодійного фонду ім.Б.Возницького , 23 лютого 2017 року , з благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія , секретар єпархії протоієрей Сергій Ємець відвідав відкриття  виставки “Корони світу”, яка відбулась в каплиці Ужгородського замку.
Організатори представили унікальну експозицію корон, не тільки різних країн, але й різних континентів, різних епох. У виставці-ретроспективі головних символів влади минулих епох зібрані вінці, корони, головні убори духовних та світських лідерів різних країн світу. Серед іншого це й реконструкції корон X-XI ст. Святого Володимира і Анни Візантійської, короля Данила Галицького. Також всі бажаючі могли оглянути куколь  Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета  та митрополичий клобук митрополита Луцького та Волинського Михаїла.


Прес-служба Закарпатської єпархії .

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: