+

неділя, 4 грудня 2016 р.

Богослужіння єпископа Варсонофія в день свята Введення в храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії . Неділя 24- та після П"ятидесятниці.

04 грудня 2016 року в Неділю 24-ту після П"ятидесятниці.Введення в храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії , з благословення архієпископа Тернопільського , Кременецького і Бучацького Нестора , єпископ Ужгородський і Закарпатський Української Православної Церкви Київського Патріархату Варсонофій очолив святкове богослужіння в Свято-Вознесенському храмі с.Шпиколоси Кременецького благочиння , Тернопільської області    ( настоятель - митрофорний протоієрей Анатолій Довгалюк ) . Під час богослужіння , крім настоятеля храму ,  Його Преосвященству співслужили : Ієромонах Володимир ( Літвінцов)  та ієрей Сергій Гронь . За встановленою традицією , під час Літургії , священнослужителі та парафіяни молились за мир в Україні , за владу та військо , за об"єднання усього українського православ"я в Єдину Помісну Українську Православну Церкву .По завершенню Літургії єпископ Варсонофій подякував настоятелю за спільне богослужіння та звернувся до парафіян з повчальною проповіддю , наголосивши : "Головне завдання сьогоднішнього свята Введення в храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви  Марії   ставити нам за приклад , гідність і святість Пречистої Діви Марії. Що людині треба найбільше у цьому світі? Їй потрібно, щоб її любили. А коли хочемо, щоб нас любили, мусимо жертвувати свою любов іншим , як Пресвята Богородиця за свого життя. Та ніхто в світі не здатен нас більше любити, як Бог. Коли ми хочемо віддячити Богу за Його безконечну Любов, то повинні постаратися віддати Любов за Любов".Завершилось богослужіння уставним многоліттям , після якого Владика помазав вірян освяченим єлеєм біля образу Почаївської Божої Матері.

Прес-служба Закарпатської єпархії УПЦ КП.
Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: