+

понеділок, 5 грудня 2016 р.

Відеоролик про проведення дитячого єпархіального табору "Ліхтарик - 2016".Звіт єпархіального відділу у справах молоді за пророблену роботу в 2016 році.


З благословення керуючого Закарпатською єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія ( Рудніка ) , єпархіальний відділ у справах молоді та його керівник митрофорний протоієрей Андрій Кравчук, подаючи звіт за пророблену роботу в 2016 році з організації дозвілля православної молоді Закарпаття, змонтували відео  проведення православного молодіжного табору "Ліхтарик" , який проходив в липні місяці цього року на на базі табору відпочинку та оздоровлення "Шаяни". "В дні Різдвяного посту, коли під час морозних , та подекуди , засніжених днів , наша душа чекає приходу радості від новини про народження Месії , так хочеться згадати веселі обличчя діточок , котрі відпочивали в нашому першому православному єпархіальному таборі "Ліхтарик". Емоції , котрі отримали діти - вихованці табору , священнослужителі - викладачі , залишились в нашій пам"яті на довгий час.Переконаний , що слідуючого року , наш "Ліхтарик " збере ще більшу кількість діток, і радість від їхього відпочинку даватиме нашому єпархіальному відділу у справах молоді  ще більше наснаги працювати на користь Закарпатської єпархії та Церкви загалом " - зазначив кервник відділу митрофорний протоієрей Андрій Кравчук.
   Пропонуємо переглянути відео проведення першого єпархіального молодіжного православного табору "Ліхтарик".


Прес-служба Закарпатської єпархії УПЦ

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: