+

понеділок, 5 грудня 2016 р.

Капелан Закарпатської єпархії протоієрей Ігор Войтович, в зоні проведення військових дій на сході України освятив каплицю для військовослужбовців.

     
З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Української Православної Церкви Київського Патріархату Варсонофія ( Рудніка ) в листопаді місяці 2016 року  , з богословською місією, в зону АТО на сході України ,  відправився капелан Закарпатської єпархії протоієрей Ігор Войтович. Слід зазначити , що даний протоієрей , наприкінці  2014 року, під час перебування в зоні бойових дій на сході України , був поранений ворожим снайпером , після чого проходив довгий курс лікування та реабілітації.
      З Божою допомогою , цього разу , під час перебування в зоні АТО ( місце дислокації не вказується , з метою безпеки капелана та військовослужбовців ) , протоієрей Ігор , розпочав свою священичу місію,  спорудивши з військовими 15-го окремого гірсько-піхотного батальйону  каплицю на честь Пресвятої Богородиці та провів перший молебень до Приснодіви Марії. 
     Управління Закарпатської єпархії УПЦ КП звертається до усіх читачів, з проханням про молитву за наших військовослужбовців та капеланів, котрі зараз перебувають в зоні бойових дій на сході України.

Прес-служба Закарпатської єпархії УПЦ КП.


Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: