+

четвер, 17 листопада 2016 р.

Єпископ Варсонофій з духовенством єпархії освятили Хрест в м.Мукачево , на місці майбутнього будівництва храму, дитячих майданчиків та скверу для відпочинку сімей та літніх людей.

17 листопада 2016 року , керуючий Закарпатською єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій , у співслужінні духовенства єпархії здійснили Чин освячення  та поставлення хреста на місці майбутнього будівництва храму, дитячих майданчиків та скверу для відпочинку сімей та літніх людей в місті Мукачево ( м-н Росвигово ).Довгоочікувана подія зібрала  для молитви  священників  та вірників УПЦ КП.  У свій час із відповідним листом-зверненням до міської влади , про виділення земельної ділянки під будівництво храму ,  звернувся  єпископ Варсонофій : тамтешня ділянка, вже протягом кількох років слугувала осередком зібрання різного роду сумнівних осіб та була у вкрай занедбаному стані. Сайт Закарпатської єпархії надавав можливість читачам прослідковувати події з очищення вищевказаної земельної ділянки від різного роду твердих побутових відходів. Для нагадування подаємо посилання світлин , про проведену роботу з очищення території : https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=978523728895978&id=100002150814341 . Посадовці Мукачівської міської ради пішли назустріч, і  після усіх належно-отриманих рішень сесій міської ради , 16.09.2015 року Управління Закарпастької єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату отримали Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права та отримали право постійного користування земельною ділянкою , розміром 0,4691 га в м.Мукачево , м-н Росвигово. Створення кожного православного храму це процес співтворчості людини з Богом. У церковному будівництві з"єднуються молитва, діяльні зусилля людей і промислительна дія волі Божої і Божої благодаті. Найвищим покликанням людини в земному житті є розумна справа – молитва. З видимих же справ людини провідним є створення дому молитви – храму Божого. І коли людина створює храми Божі, вона повертає собі втрачений Адамом при гріхопадінні стан співробітництва, співдіяння, співтворчості з Богом. Отже, створення кожного храму починалося з благословення Божого і з молитви. Молитва створює і удобрює ґрунт для майбутнього будинку молитви – храму. В давнину всі етапи будівництва і матеріали освячувалися святою водою з молебнями.
   По завершенні Чину освячення та поставлення Хреста, єпископ Варсонофій звернувся до присутніх священнослужителів та вірян з повчальним словом та подякував за спільну молитву.

Прес-служба Закарпатської єпархії УПЦ КП.Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: