+

четвер, 17 листопада 2016 р.

Привітання єпископа Варсонофія з Днем студента.


17 листопада має особливе значення для спудеїв, адже це  День студента.В зв"язку з цим керуючий Закарпатською єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій звернувся до  студентів вищих навчальних закладів Закарпаття з вітальним словом : 

                        Шановні спудеї вищих навчальних закладів Срібної Землі !

      У дитинстві всі ми мріємо про те, ким станемо, коли виростимо. Роки летять, і ось за плечима залишилася школа, прийшла пора навчання у ВУЗах. Настав час обирати, ким ставати в житті .
       Студентські роки – особливо  цікавий час, коли відкриваються блискучі перспективи, захоплюють нові знайомства. Любіть своє покликання, до якого Вас  сьогодні привів Господь,  любіть своїх батьків, які благословили Вас на нелегкий життєвий шлях і не підведіть викладачів, які дають Вам шанс отримати вищу освіту! Нехай Господь щедро нагородить Своєю милістю, благополуччям і тих, хто навчає, і тих, хто навчається .
       Шановна молодь, ви обрали дуже  відповідальний крок в житті- навчання у вищих навчальних закладах! Адже кожен ваш день навчання це в майбутньому врятовані життя людей та щастя сімей, навчання молодого покоління тощо, тому ви  не маєте  права на помилку. Шановні студенти , молю Бога аби Він кожного дня Вашого життя  обдаровував Вас Соломоновою мудрістю , християнською любов"ю до ближніх , та істинною синівською вірою в Творця.
Прикликаю на Вас Боже благословення !
З повагою та любов"ю у Христі ,

+ Варсонофій
єпископ Ужгородський і Закарпатський
Української Православної Церкви Київського Патріархату.
17.11.2016 р.
м.Мукачево.


Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: