+

четвер, 1 вересня 2016 р.

Привітання керуючого Закарпатською єпархією єпископа Варсонофія з початком нового навчального року.Шановні  представники навчальних закладів Закарпаття, викладачі,  студенти школярі , а також їх рідні і близькі !

  Сердечно вітаю усіх  з початком  цього навчального року та бажаю  щедрих Божих милостей і благословення на шляху реалізації Ваших благородних намірів.
     Освіта є важливим елементом у вихованні та зростанні кожної людини.
    Усі шляхи цього дня ведуть до навчальних закладів – садочків, шкіл , інститутів. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. Особливим і безперечно визначальним у житті він стане для  першокласників, які тримаючись за батьківські руки, вперше ступлять на незвіданий шлях. Не менш важливим він буде й для одинадцятикласників, яким згодом доведеться обирати  професію. Яким буде їх вибір – залежить тільки від них.
     Майбутнє нашого народу – в руках наших дітей та молоді, а тому їх навчання і виховання є надзвичайно відповідальним завданням. Вчителі та викладачі  пам'ятайте, що сьогодні Ви закладаєте фундамент під ту будівлю, яка «збудується» завтра , а Ви, їх вихованці, будьте сумлінними учнями, бо зараз навчання – це Ваша найбільша інвестиція у майбутнє. Знання треба здобувати постійною клопіткою працею. Час — це дорога річ. Шануйте його, використовуйте кожну хвилину. Будування рідного дому, якому  ім'я Україна, буде тривалим і міцним лише тоді, коли будуватиметься на міцних фундаментах Закону Божого .Батьки , як добрі християни мають подбати, щоб їхні діти отримували належну освіту і виховання. Це їхнє право ,як громадян і обов'язок ,як християн.
   Отож дорогі вчителі та учні,  хай Вам усім щастить в цій великій, важливій роботі. Нехай здійсняться всі Ваші творчі задуми. Наснаги Вам на весь новий навчальний рік.
     Нехай  Всемилостивий Господь благословить Вас усіх – і тих, хто навчає, і тих, хто навчається, - на добрі справи, наповнить Ваші серця добротою та мудрістю, а Пресвята Богородиця охороняє   від усякого зла .

                                                 З любов'ю у Христі
                                                     + Варсонофій
                               єпископ Ужгородський і Закарпатський
                 Української Православної Церкви Київського Патріархату

1 вересня 2016 року Божого 
м.Мукачево.

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: