+

середа, 29 червня 2016 р.

Вітальна адреса єпископа Варсонофія Генеральному консулу Словацької Республіки в м.Ужгород Янкі Буріановій з нагоди початку головування Словацької Республіки в Раді ЄС у ІІ півріччі 2016 року.

                                               
                              


                   Високоповажна пані Генеральний консул !     Від імені Управління Закарпатської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату та від себе особисто , дозвольте привітати Вас та весь словацький народ з початком головування Словацької Республіки в Раді ЄС у ІІ півріччі 2016 року . Висловлюємо впевненість,  що це принесе позитивний результат і для ЄС , і для Словацької Республіки , і для України.
    Ваша держава має беззаперечний міжнародний авторитет та вагомий потенціал , щоб успішно реалізувати загальноєвропейські пріорітети протягом наступного півріччя.
    Переконаний , Словацька Республіка завжди буде послом України у ЄС і другом , який підтримуватиме Україну на її шляху  до європейської спільноти.

З повагою та молитвою за наші братні народи
єпископ Ужгородський і Закарпатський УПЦ КП 
+ Варсонофій

Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: