+

середа, 29 червня 2016 р.

Вітальна адреса єпископа Варсонофія Генеральному консулу Словацької Республіки в м.Ужгород Янкі Буріановій з нагоди початку головування Словацької Республіки в Раді ЄС у ІІ півріччі 2016 року.

                                               
                              


                   Високоповажна пані Генеральний консул !     Від імені Управління Закарпатської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату та від себе особисто , дозвольте привітати Вас та весь словацький народ з початком головування Словацької Республіки в Раді ЄС у ІІ півріччі 2016 року . Висловлюємо впевненість,  що це принесе позитивний результат і для ЄС , і для Словацької Республіки , і для України.
    Ваша держава має беззаперечний міжнародний авторитет та вагомий потенціал , щоб успішно реалізувати загальноєвропейські пріорітети протягом наступного півріччя.
    Переконаний , Словацька Республіка завжди буде послом України у ЄС і другом , який підтримуватиме Україну на її шляху  до європейської спільноти.

З повагою та молитвою за наші братні народи
єпископ Ужгородський і Закарпатський УПЦ КП 
+ Варсонофій

Рекомендована публікація

Пасхальне послання Предстоятеля Помісної Української Православної Церкви

Дорогі брати і сестри! Христос воскрес! Ці короткі слова звичного зараз для нас християнського вітання насправді зосереджують у со...

ПАСХАЛЬНЕ ПОСЛАННЯ ЄПИСКОПА УЖГОРОДСЬКОГО І ЗАКАРПАТСЬКОГО ВАРСОНОФІЯ.

Найкраще на сайті: