понеділок, 30 березня 2015 р.

Звернення Закарпатської ради Церков і релігійних організацій

Звернення ради церков і релігійних організацій при голові обласної державної адміністрації до жителів Закарпатської області про об’єднання заради миру в Україні, збереження її незалежності та територіальної цілісності.

Шановні закарпатці, дорогі браття і сестри! 

Протягом багатьох століть український народ боровся за свою незалежність та державність. Проголошення Незалежності України у 1991 році відбулося без насилля та кровопролиття. Зараз наша держава бореться за незалежність та територіальну цілісність. 

Ми, представники ради церков і релігійних організацій при голові обласної державної адміністрації, громадяни України різних віросповідань та національностей закликаємо усіх краян до молитви за Україну, український народ, мир, злагоду та порозуміння у суспільстві. 

У цей важкий для України час найперше закликаємо молитися за захисників України, які заради нас віддають своє життя. Бог заповідає нам любити своїх ближніх, свій народ, свою землю. Тому просимо усіх жителів Закарпаття своєю працею та служінням гідно, з любов’ю до Батьківщини та народу виконувати свої обов’язки та у відповідності до своїх релігійних переконань, можливостей, заради спільної перемоги брати участь в обороні Батьківщини. 


Закликаємо усіх жителів Закарпаття, політиків, представників громадських організацій об’єднатися у пості та молитві заради подолання зовнішньої агресії, встановлення миру, довіри, братерства та відновлення територіальної цілісності нашої української держави. Закликаємо віруючих усіх Церков та релігійних організацій області до організації надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих військовослужбовців у зоні АТО та сім’ям вимушених переселенців зі Сходу України. Сподіваємося, що спільними зусиллями ми зможемо подолати усі труднощі! 

Шановні краяни! У переддень Великодня прийміть найщиріші вітання з нагоди одного з найвеличніших свят для усіх християн – Воскресіння Христового! Нехай ці світлі прийдешні дні подарують нам усім мир, радість, духовне піднесення. 

Закликаємо на всіх благословення Боже!

Цитати

Цитати

Найкраще на сайті: