+

понеділок, 30 березня 2015 р.

Керуючий єпархією взяв участь у засіданні Ради церков краю

У понеділок, 30 березня 2015 року, в Закарпатській ОДА відбулася вже традиційна передвеликодня зустріч керівництва області із Радою церков і релігійних організацій краю, в якій прийняв участь Преосвященний Варсонофій, єпископ Ужгородський і Закарпатський. 

Із представниками християнських конфесій провели розмову голови облдержадміністрації Василь Губаль та облради Володимир Чубірко. У розмові було охоплено широке коло релігійних і світських питань.У першу чергу мова йшла про підтримку армії та тимчасово окупованих, постраждалих від бойових дій регіонів. Керівники області закликали священиків до спільної роботи – об’єднуватися заради допомоги людям і оротьби зі злом, тобто, з ворогом та з суспільними недугами. 

Керуючий Закарпатською єпархією УПЦ Київського Патріархату, єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій (Руднік) акцентував увагу на гуманітарних проектах, допомозі військовим і їх родинах і тим, хто був змушений залишити нині тимчасово окуповані регіони. 

Учасники зустрічі прийняли спеціальне звернення - зі спільним побажанням мирного та світлого Великодня й Божого благословення. У ньому вони також закликали всіх жителів Закарпаття, політиків, представників громадських організацій об’єднатися в пості та молитві заради подолання зовнішньої агресії, встановлення миру, довіри, братерства та відновлення територіальної цілісності нашої української держави. 

Прес-служба Закарпатської єпархії


Рекомендована публікація

Щодо забезпечення права релігійних громад на зміну юрисдикційної підлеглості

З огляду на те, що протягом останнього часу було поширено низку заяв, де містяться застереження щодо сприяння органів місцевого с...

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)

Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ)
Графік перебування копії Томосу про автокефалію УПЦ на парафіях Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).

Найкраще на сайті: