понеділок, 22 січня 2024 р.

Єпископа Варсонофія нагороджено відзнакою Закарпатської ОВА та обласної ради «За розвиток Закарпаття».


 22 січня 2024 року керівництво області зустрілося з єпископом Ужгородським і Закарпатським ПЦУ Варсонофієм та адміністратором Мукачівської греко-католицької єпархії владикою Нілом.

Віктор Микита - голова Закарпатської ОДА подякував кожному з релігійних діячів за велику роботу в цей складний для всієї країни час. За зміцнення віри й турботу про духовне зростання закарпатців, а також за безумовну підтримку наших захисників.

Під час зустрічі обговорили реалізацію спільних соціальних і гуманітарних проєктів у нашій області, завдяки яким вдається надавати необхідну допомогу вимушеним переселенцям і військовим.

Також керівництво краю вручило єпископу Ужгородському і Закарпатському ПЦУ Варсонофію та адміністратору Мукачівської греко-католицької єпархії владиці Нілу спільну відзнаку обласної військової адміністрації та обласної ради – нагрудний знак «За розвиток Закарпаття».

Нагороди присвоїли за вагомий особистий внесок у розвиток духовності та культурної ідентичності краю, міжконфесійного порозуміння, значну благодійницьку, просвітницьку, волонтерську діяльність щодо забезпечення потреб військових і ВПО.

Пресслужба Закарпатської єпархії ПЦУ.


Цитати

Цитати

Найкраще на сайті: