Єпископ Варсонофій очолив Чин похорону військового Андрія Несторовича.
В Ужгороді 22 січня 2024 року, попрощалися із 39-річним солдатом Андрієм Несторовичем. Стрілець-снайпер аеромобільного взводу загинув, захищаючи Україну, 14 січня 2024 року.
Із захисником прощалися на площі Народній. Віддати шану воїну прийшли рідні, близькі, в.о. міського голови, заступник міського голови Ужгорода Вадим Борець, секретар міської ради Ігор Чорній, депутат Ужгородської райради Радіон Кіштулинець, військові, містяни.
Чин похорону військового очолив єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій у співслужінні духовенства єпархії. Поховали Андрія Несторовича з усіма військовими почестями на Пагорбі Слави.