Духовенство Закарпатської єпархії ПЦУ звершили Чин похорону військового Андрія Марича.
На набережній Незалежності відбувся чин похорону, на який прийшли ужгородці, рідні та близькі захисника, колеги, в.о. міського голови, керуючий справами виконкому Ужгородської міської ради Василь Пинзеник, заступник начальника Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець, військові.
З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія, Чин похорону звершили священники Ужгородського благочиння на чолі з Секретарем єпархії протоієреєм Сергієм Ємцем, після чого жалобна хода вирушила до Пагорба Слави, де Героя поховали із усіма військовими почестями.