середу, 19 липня 2023 р.

Капелани Закарпатської єпархії ПЦУ отримали мандати на право здійснення капеланського служіння в ДПСУ.


 Предстоятель автокефальної Православної Церкви України 19 липня 2023 року зустрівся з представниками Державної прикордонної служби України та капеланами.

У зустрічі також взяли участь голова Синодального управління військового духовенства митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан та ректор Київської православної богословської академії протоієрей Олександр Трофимлюк.

Блаженнійший Митрополит Епіфаній обговорив з присутніми розвиток інституту військового капеланства, як важливого напрямку підтримки українських воїнів у протистоянні російським загарбникам та вручив священникам мандати на право здійснення капеланського служіння в ДПСУ.

Від Закарпатської єпархії ПЦУ на зустрічі були присутні капелани Чопського та Мукачівського прикордонних загонів : прот.Віктор Худяк та прот.Сергій Ємець.

«Ворог щоденно нас тероризує, намагається знищити фізично та морально зломити. Однак українські воїни та увесь народ продовжують доводити свою незламність. Тож боротьба триває, а присутність військових капеланів має неабияке значення для підняття бойового духу та морально-психологічної підтримки наших воїнів – захисників», – зазначив Його Блаженство.

 

За інформацією Пресслужби Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)

Цитати

Цитати

Найкраще на сайті: