субота, 19 листопада 2022 р.

ДУНКОВИЦЯ.Архієрейське богослужіння в Свято-Троїцькому монастирі.

 


19 листопада 2022 року єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій, разом з митрополитом Переяславським і Вишневським Олександром ( Драбинко), на запрошення насельника монастиря Святителя Нектарія Егінського архімандрита Кирила (Мандзич), який несе чернечий послух по місцю проживання, відвідав храм Пресвятої Трійці в селі Дунковиця.
Архієреї у співслужінні, архімандрита Кирила Мандзича, та гостей у священному сані звершили Божественну літургію.
За богослужінням пролунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів.
Наприкінці відправи митрополит Олександр подякував всім за спільне служіння, зазначивши: «Нехай Господь воздасть кожному, хто сьогодні прийшов помолитися до цього престолу Господнього, припасти своїм серцем і вустами, вознести хвалу Богові й попросити щонайшвидшого справедливого миру, перемоги нашого воїнства над тим супостатом, що топче нашу землю, щоби Господь упокоїв тих героїв, котрі поклали своє життя за нашу волю, свободу і не залежність нашої держави, гідність як українців, щоб Господь упокоїв душі тих, кого тисячами було невинно вбито та закатовано». На молитовну згадку про відвідини обителі владика подарував образ святителя Спиридона Тримифунтського з часткою мощів.
Дякуючи за візит до Закарпатської єпархії, єпископ Варсонофій зазначив, що митрополит Олександр був одним з тих фундаментів, які заклалися під основу Православної Церкви України – він склав Богові обітниці та пішов за правдою, тому що там де правда – там є Бог. «Бажаю Вам багато-багато років служити на благо нашій Церкві й навчати нас, молодших архієреїв, цієї мудрості, якою Господь обдарував Вас», - завершив своє слово владика Варсонофій.
Наостанок митрополит Олександр помазав вірян освяченим єлеєм та у благословіння подарував кожному ікону святителя Спиридона Тримифунтського.
Прес-служба Закарпатської єпархії ПЦУ.

Цитати

Цитати

Найкраще на сайті: