четвер, 30 червня 2022 р.

Духовенство Закарпатської єпархії ПЦУ звершили Чин похорону військового Литвина Костянтина.

 


В Ужгороді 30 червня 2022 року віддали шану захиснику Костянтину Литвину, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів.

Костянтин Анатолійович Литвин народився 27 листопада 1972 року у місті Борислав на Львівщині. В Ужгород потрапив на строкову службу, після неї залишився в Збройних Силах, згодом працював також в СБУ. Хоч останнім часом був цивільним, майже із самого початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, із 4 березня, мужньо захищав нашу Вітчизну, майстер-сержант військової частини А7089.
Загинув 20 червня біля населеного пункту Мирна Долина Попаснянського району Луганської області під час виконання бойового завдання.
У Костянтина залишилися батько, дружина і дві доньки. Чин похорону, який з благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія, очолив секретар Закарпатської єпархії ПЦУ прот.Сергій Ємець, у співслужінні священнослужителів, відбувся на площі Народній. Попрощатися із полеглим Героєм прийшло чимало ужгородців, керівництво обласної влади та Ужгородської міської ради, районної адміністрації, рідні, друзі та знайомі, військові.
Поховали Костянтина Литвина на Пагорбі Слави.
Щирі співчуття рідним і близьким захисника. Вічна пам’ять і слава Герою!

Прес-служба Закарпатської єпархії ПЦУ.
Цитати

Цитати

Найкраще на сайті: