пʼятниця, 4 лютого 2022 р.

КИЇВ.Єпископ Варсонофій співслужив під час Божественної літургії в день відзначення третьої річниці інтронізації Предстоятеля ПЦУ.

 


В день відзначення третьої річниці інтронізації Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, 3 лютого 2022 року, Його Блаженство очолив Божественну літургію у тисячолітній святині Православної Церкви – Соборі святої Софії Київської.

Предстоятелю помісної Української Православної Церкви співслужили архієреї й духовенство зі всієї України, а також Екзарх Вселенського Патріарха в Україні єпископ Команський Михаїл, архієпископ Памфільський Даниїл (Українська Православна Церква США) та Місцеблюститель Митрополичого Престолу, єпископом Едмонтону і Західної єпархії Української Православної Церкви Канади Іларіон, в тому числі єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій.

На початку відправи митрополит Вінницький і Барський Симеон зачитав акти про канонізацію Митрополита Київського, Галицького і всієї Руси Йосифа (Нелюбовича-Тукальського) та святої праведної Єлизавети Гулевич.

Згодом за богослужінням лунала всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної (епідемії).

На запричасному стиху проповідь виголосив архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій.

Після урочистого молебню митрополит Вінницький і Барський Симеон від імені Священного Синоду та повноти Православної Церкви України висловив вітання на адресу Предстоятеля та подав йому просфору і букет квітів.

У відповідь Митрополит Епіфаній подякував за привітання та звернувся до присутніх зі словом.

 

За інформацією пресслужби Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)-пресслужба Закарпатської єпархії ПЦУ.
Цитати

Цитати

Найкраще на сайті: