неділя, 8 серпня 2021 р.

БУШТИНО.Єпископ Варсонофій відвідав Свято-Пантелеймонівську релігійну громаду.

 


08 серпня 2021 року, в неділю 7-му після П"ятидесятниці день пам'яті прп.Мойсея Угрина, Києво-Печерського в Ближніх печерах,
єпископ Ужгородський і Закарпатський Української Православної Церкви (Православної Церкви України) Варсонофій ( Руднік)  з архіпастирським візитом відвідав Свято-Пантелеймонівську парафію смт.Буштино, Тячівського благочиння, де очолив святкове богослужіння.
На паперті храму Архіпастиря зустрічали учні Недільної парафіяльної школи, які вручили Його Преосвященству запашний коровай.Так як престольне свято цього храму співпало з понеділковим робочим днем- громадою було вирішено вшанувати святого великомученика Пантелеймона саме в цей недільний день. За Богослужінням єпископу співслужили: настоятель храму протоієрей Андрій Кравчук, Хустсько-Тячівський благочинний протоієрей Ігор Пістун,  та духовенство Хустсько-Тячівського благочиння.
Під час Божественної літургії були виголошені додаткові прохання за українське військо, яке захищає кордони України від російського агресора.
Після читання Святого Євангелія протоієрей Андрій Кравчук звернувся до пастви зі словом проповіді.
Після Літургії відбувся велелюдний хресний хід навколо храму, з читанням Євангелія та окропленням вірних освяченою водою, по завершенні якого єпископ Варсонофій звернувся до вірян з повчальним словом, та привітав настоятеля і громаду з престольним святом. 
У свою чергу протоієрей Андрій Кравчук подякував Архіпастирю за візит та очолену ним молитву та подарував просфору.
Закінчилось богослужіння уставним многоліттям.


Прес-служба Закарпатської єпархії УПЦ (ПЦУ).Цитати

Цитати

Найкраще на сайті: