вівторок, 27 квітня 2021 р.

Єпископ Варсонофій взяв участь в зустрічі з головою Мукачівської райдержадміністрації.

27 квітня 2021 року, з метою належної підготовки та проведення масових релігійних святкувань голова Мукачівської райдержадміністрації Едгар Токар зустрівся з представниками духовенства краю.

На зустрічі був присутній єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій у супроводі Мукачівського благочиння прот. Віктора Худяка.

"Оскільки Міністерство охорони здоров'я України вирішило не впроваджувати посилений карантин на Великдень, то богослужіння та освячення пасок відбуватиметься на території храмів. Проте всі ці масові заходи повинні проводитися з дотриманням всіх протиепідемічних норм, які допоможуть запобігти поширенню COVID-19. Звертаюся з проханням до осіб,які знаходяться в зоні ризику (старші 60 років, батьки з малими дітьми, особи з хронічними захворюваннями, ознаками респіраторних інфекцій та до тих, хто недавно повернувся із-за кордону) не брати участь у релігійних заходах задля вашої безпеки та безпеки ближніх.", - наголосив очільник району.

На зустрічі було обговорено детальний план заходів щодо проведення богослужінь під час Великодніх свят в умовах карантинних обмежень.

Так, було прийнято рішення:

- організовувати озвучення богослужінь за допомогою звукового обладнання ( гучномовців);

- забезпечення трансляції богослужінь медійними засобами (інтернет, телебачення, радіо);

- максимально забезпечити проведення літургії на свіжому повітрі;

- по можливості провести розмітку на землі на території храмів задля дотримання вірянами соціальної дистанції;

- перебування вірників як в храмах, так і на території, в засобах індивідуального захисту, які прикривають органи дихання;

 - наявність на території храмів дезінфікуючих засобів та засобів індивудуального захисту;

- при відвідуванні храмів дотримуватись вимог щодо присутності не більше 1 особи на 4 метри квадратні;

- під час сповіді дотримуватись санітарних норм та гігієни.

На завершення священнослужителі привітали керівництво району з прийдешнім світлим празником Христового Воскресіння, побажали миру, злагоди, Божої благодаті та благословили на добрі діла на благо Мукачівської громади.

Пресслужба Закарпатської єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ).


Цитати

Цитати

Найкраще на сайті: