середа, 14 жовтня 2020 р.

Єпископ Варсонофій з архіпастирським візитом відвідав Свято-Покровську громаду смт. Великий Бичків.

 

14 жовтня 2020 року, в день свята Покрова Пресвятої  Богородиці, єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій з архіпастирським візитом відвідав Свято-Покровський храм смт.Великий Бичків, де при молитві сотень віруючих, очолив святкову Божествену літургію святителя Іоана Золотоустого. 

На паперті храму свого Архіпастиря зустріли наймолодші прихожани, та вручили Владиці коровай та віршами подякували за святковий єпископський візит. Настоятель храму протоієрей Михаїл Ягнюк вручив Преосвященнійшому Варсонофію хрест, запросивши очолити святкове богослужіння.

За Богослужінням єпископу співслужили: настоятель храму протоієрей Михаїл Ягнюк, Рахівський благочинний протоієрей Віктор Білан, протоієрей Петро Кравець настоятель храму Вознесіння Господнього м. Рахів, та ієрей Іван Андращук, настоятель храму Успіння Пресвятої Богородиці с. Ділове.

Під час Божественної літургії були виголошені додаткові прохання за українське військо, яке захищає кордони України від російського агресора.

Після Літургії відбувся велелюдний хресний хід навколо храму, з читанням Євангелія та окропленням вірних освяченою водою, по завершенні якого єпископ Варсонофій звернувся до вірян з повчальним словом, та привітав настоятеля і громаду з престольним святом. 

З благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, єпископ Варсонофій нагородив настоятеля храму прот. Михаїла Ягнюка орденом святого Архістратига Михаїла ІІ ступеня.

У свою чергу протоієрей Михаїл Ягнюк подякував Архіпастирю за візит та очолену ним молитву.

Закінчилось богослужіння уставним многоліттям.

Також сьогодні 125 років цьому славетному Храму, та 40-річчя служіння прот. Михайла Ягнюка. Вся повнота Закарпатської єпархії приєднується до привітань.

Прес-служба Закарпатської єпархії
Української Православної Церкви (ПЦУ).

Цитати

Цитати

Найкраще на сайті: