неділя, 1 березня 2020 р.

Секретар Закарпатської єпархії ПЦУ взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Чопського прикордонного загону.

З нагоди річниці Чопського загону 01 березня 2020 року, на центральній площі прикордонного міста Чоп влаштували справжнє свято.Військовослужбовці та працівники вишикувались в однострої з бойовим прапором частини. Поряд для гостей влаштували показ зброї, автомобільної та спеціальної техніки, що перебувають на оснащенні у прикордонників. На центральній площі міста облаштували виставку картин художниці Беати Куркуль. Герої її творів – прикордонники, які боронять рідну землю від сусіда-ворога, захищають державні рубежі та спокій співвітчизників.
Найсумлінніших військовослужбовців та працівників частини відзначили нагородами за заслуги у справі охорони кордону.
До вітального слова долучився мер міста Валерій Самардак. У своїй промові він зауважив: «Прикордонники – це гордість та захист нашого міста. Ми завжди співпрацювали з прикордонниками і сподіваємося на подальшу взаємодію та взаємопорозуміння».
Почесним гостем свята стала найулюбленіша серед «зелених кашкетів» художниця Беата Куркуль. Майстер електронного пера та комп'ютерних графік, мисткиня завітала до прикордонників зі своїми найкращими роботами. Після завершення виставки художниця подарувала усі 25 картин, виставлені на експозиції, Чопському прикордонному загонові.
З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія, з словами вітання та духовної настанови виступив Секретар Закарпатської єпархії - війьковий капелан прикордонників протоієрей Сергій Ємець. Він побажав військовослужбовцям миру та успіхів у справі охорони державних рубежів.
Під час урочистого шикування на Європейській площі міста Чоп було проведено церемонію посвячення старшокласників Чопської загальноосвітньої школи у прикордонники. На знак приймання у військову «родину» школярам - членам військово-патріотичної організації «Джура-прикордонник» вручили зелені берети. Також для гостей свята влаштували захоплюючі показові виступи мобільного підрозділу. Спецппризначенці продемонстрували порядок затримання та конвоювання порушників законодавства. Також бажаючих запросили посмакувати справами військово-польової кухні.

Прес-служба Закарпатської єпархії УПЦ ( ПЦУ).Цитати

Цитати

Найкраще на сайті: