неділя, 23 лютого 2020 р.

КИЇВ. Представник Закарпатської єпархії ПЦУ взяв участь у Всеукраїнському з‘їзді православної молоді.
З благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія в Київській православній богословській академії відбувся Всеукраїнський з’їзд православної молоді.
22 лютого 2020 року у приміщенні креативного простору «Izone» (одна з ревіталізованих будівель Київського суднобудівного заводу) розпочався Всеукраїнський з’їзд православної молоді.  Захід відвідав Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.
У даному заході взяв участь і представник Закарпатської єпархії - студент КПБА Пістун Давид.
Його Блаженство звернувся до присутніх із вітальним першосвятительським словом.
«Час юності та молодості – це час пошуку істини, пошуку свого місця в житті, час набуття досвіду – як позитивного, так і негативного. Тож слова Божі нехай будуть дороговказом у цих бурхливих водах життя, у боротьбі зі спокусами, у пошуках відповіді на важливі питання.  Часом може закрадатися думка, що лише з віком та набуттям життєвого досвіду можливе пізнання Божого закону, що це – уділ для старших, або й навіть для похилих віком. Однак насправді слово Боже спрямоване до кожної людини вже і зараз – незалежно від всіх зовнішніх обставин її буття, в тому числі від віку», – зокрема сказав Предстоятель.
«Ви, дорога православна українська молоде – вже є Церква! Часто кажуть, що «молодь – це майбутнє», і частково це дійсно так. Але в житті Церкви ви, молодь, є також і її сучасність – бо і Церква для вас це не майбутнє, а сучасність! Виконання заповідей, втілення їх у щоденному житті, будування дому свого спасіння – це не щось, що буде вами завершуватися колись потім, у зрілому віці, але це справа, яку ви маєте робити і робите тепер. Тож об‘єднаймо наші зусилля, досвід багатьох поколінь Церкви і натхнення юності. Будьте відкриті для Бога і Церкви, а наша Помісна Українська Православна Церква – відкрита до вас і для вас», – підсумував Митрополит Епіфаній.
З’їзд було організовано Управлінням у справах молоді Православної Церкви України, яке очолює архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір.
На події також були присутні заступник Міністра культури, молоді та спорту України Олексій Сівірін і начальник відділу регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді департаменту молодіжної політики Марія Карчевич.
Другий день заходу проходитиме у приміщенні Київської православної богословської академії 23 лютого.

Прес-служба Закарпатської єпархії УПЦ (ПЦУ)
за матеріалами прес-служби Київської митрополії.
Цитати

Цитати

Найкраще на сайті: